Lorem ipsum dolor sit amet.

Najbliższa szwendaczkowa przygoda

Lorem ipsum

LOREM

Lorem ipsum

Karkonosze - po całości !!!
cała grań od Śnieżki do Szrenicy

Curabitur sit amet purus semper tortor tempor lacinia eu in tortor. Integer nisl risus, condimentum sed lacinia in.

Lorem ipsum

VOLUTPAT VITAE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informacje dla członków stowarzyszenia o działaniach klubowych.

Lista rezerwowa

Maj to miesiąc w którym Szwendaczki lubią pofrunąć na jakąś fajną wyspę. W poprzednich latach byliśmy na Teneryfie, Maderze, Krecie i Sardynii, a w roku 2020 lecimy na Sycylię.

Weekend w górach 12-13.12.2020

W przygotowaniu

Ostatni górski weekend w 2020. Liczymy na ośnieżone szlaki i piękne zimowe widoki. A jak będzie? To zależy od pogody, ale na pewno  aktywnie i wesoło :) Formularz zgłoszeniowy.

Twierdza srebrnogórska - By Tomekziel - Own work, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=78294313

Lista rezerwowa

Jeszcze jesienne lub już zimowe szwendanie w Górach Bardzkich z przełomem Nysy Kłodzkiej i noclegiem w Bardo - Mieście Cudów. Najwyższy szczyt Kłodzka Góra 765 m npm z nową wieżą widokową.

Lista rezerwowa

Niesamowite kolory i wspaniałe widoki. Wejdziemy na Halicz, Tarnicę i oczywiście na Połoniny. Wracamy tam co rok kierując się hasłem “rzuć wszystko i jedź w Bieszczady” – chociaż na weekend.

Lista rezerwowa

Górskie szwendanie i zdobycie Wielkiej Raczy 1236m npm w Beskidzie Żywieckim. Wracamy tam po 10 latach :) Schronisko zostało odnowione, ale liczymy na ten sam, super klimat!

Zapraszamy :)

Weekend w barwach jesieni w Jesionikach. Zdobędziemy Pradziada 1491m npm - najwyższy w paśmie oraz inne widokowe szczyty, a przy okazji uczcimy okrągły jubileusz szwendaczkowy :)

Lista rezerwowa

Bogactwo flory i fauny szlakiem biegnącym wzdłuż Bugu. Sielskie krajobrazy, zabytki architektury i wiatr we włosach. A sobotnim wieczorem skwierczące kiełbaski w blasku ogniska. Zapraszamy :)

Lista rezerwowa

Zdjęcie poglądowe z Tatr Wysokich. Ostatni weekend sierpnia, to już szwendaczkowa  tradycja, że wracamy w malownicze, polskie Tatry.  Będzie wysiłek, emocje i widoki!

Lista rezerwowa

Rowerowy objazd Jeziora Śniardwy - największego w Polsce oraz przejazd wzdłuż brzegów Jeziora Mikołajskiego, Bełdany, Seksty, Tuchlin, Białoławki, Wejsunek, Warnołty i wiele okazji do kąpieli :)

Lista rezerwowa

Jedziemy na jeden z najpiękniejszych szlaków rowerowych w Polsce, na jego najciekawszy fragment z Nowego Targu do Nowego Sącza. Wspaniałe widoki na pasma górskie i wypasiony szlak rowerowy :)

1  wolne miejsce

Zapraszamy na szwendaczkową, letnią wyprawę na tydzień. W zeszłym roku byliśmy w Pirenejach, a tym razem ruszamy na Bałkany aby doświadczyć tego co najpiękniejsze w Czarnogórze.

Zapraszamy :)

Małą Wysoką zdobędziemy od Doliny Staroleśnej pokonując po drodze Rohatkę. A na Rohackim Koniu wgalopujemy na szczyty Ostrego i Płaczliwego Rohacza w ramach słowackiej Orlej Perci.

Lista rezerwowa

Weekend po Kaszubach i Żuławach Wiślanych. Pobrykamy wśród jezior, wzdłuż rzek oraz nad Zatoką Gdańską i Zalewem Wiślanym, Mierzeją Wiślaną przemierzymy aż do granicy z Rosją.

Lista rezerwowa

Długi weekend z "Bożym Ciałem" czyli jak co roku 4-dni na rowerze w szwendaczkowym towarzystwie. W tym sezonie przejedziemy Pomorzem Zachodnim od Świnoujścia aż do Ustki.

WAŻNE - Stan pandemii wywołanej przez COVID-19 - WAŻNE

W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo zdrowotne podjęliśmy decyzję o odwołaniu lub przełożeniu na inny termin wszystkiego szwendaczkowego co było zaplanowane lub miało zostać zaplanowane i zrealizowane do końca maja 2020 roku.

Stowarzyszenie Klub Szwendaczek przychyla się do opinii wielu ekspertów w temacie epidemii, że podejmowanie wszelkich aktywności grupowych, a więc również jakichkolwiek wyjazdów grupowych do końca maja to zagrożenie zdrowia, a nawet życia Uczestników. 

Chcesz się poszwendać? Dołącz do nas!

Stowarzyszenie Klub Szwendaczek

Kędzierskiego 2/32, 01-493 Warszawa
KRS 0000658051, REGON 366320126,
NIP 5272792874, 
tel. 505 340 220
(w dni powszednie w godz. 18-22)
email: klub@szwendaczek.pl

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit?

VOLUTPAT VITAE

Wybrany wpis

Lorem ipsum