klub@szwendaczek.pl

W weekend 17-18.11 ruszamy na ostatnie górskie szwendanie w tym roku. Czekają na nas szczyty Małej Fatry na Słowacji :)

About 2 months ago from szwendaczek.pl's Twitter via Twitter Web Client

Co robimy

Co robimy?

Z miłości do gór i aktywności fizycznej oraz z pasji podróżowania zrodziła się idea powstania Klubu Szwendaczek. Podążając za naszą życiową maksymą zaczerpniętą z książki Janusza Leona Wiśniewskiego: “Tylko dla przeżyć warto żyć. I dlatego, aby móc je komuś potem opowiedzieć.”, szwendamy się po Polsce i Europie na rozmaite sposoby 🙂

Przyświeca nam idea aktywnego spędzania wolnego czasu w dobrym towarzystwie, bo tylko w taki sposób, a nie ślęcząc przed telewizorem czy komputerem, można prawdziwie poznać świat i ludzi nas otaczających.

Wyjazdy w góry, na rowery, na kajaki czy na narty pozwalają nam spędzić ze sobą aktywnie i wartościowo wolny czas. Często wracamy z nich fizycznie bardzo zmęczeni, ale psychicznie jesteśmy wypoczęci, a poziom endorfin sięga zenitu 🙂 Nieważne jakie kto ma dwie pierwsze cyfry w PESELU. Liczą się chęci i zapał do podróżowania razem z ludźmi, którzy mają takie same potrzeby. Radość ze wspólnego osiągania wyznaczonych celów jest wtedy jeszcze większa.

Wyprawy organizowane są przez Stowarzyszenie Klub Szwendaczek z siedzibą w: 01-201 Warszawa, ul. Wolska 5/13 lok. 103, wpisane do rejestru stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji oraz samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej pod nr KRS 0000658051, REGON 366320126, NIP 5272792874.

Nasze weekendowe lub dłuższe wycieczki koncentrują się na propagowaniu turystyki i krajoznawstwa, krzewienia zdrowego stylu życia, propagowania aktywnego spędzania czasu wolnego, czyli działalności pożytku publicznego zgodnie z Ustawą z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz.U. z 2010 r., Nr 234, poz.1536 z późn. zm.).

 

Jak być na bieżąco i do nas dołączyć?

Polecamy śledzenie naszej strony internetowej: www.szwendaczek.pl, oraz fanpage’u na Facebooku: www.facebook.com/klub.szwendaczek. Warto też zapisać się na newsletter z informacjami na temat nowych wyjazdów, zapoznać się ze Statutem i Regulaminem, a potem już tylko zgłosić się na wybraną wyprawę i przeżyć z nami aktywną przygodę 🙂

Free WordPress Themes
Wycieczka górskaWycieczka rowerowaWycieczka górskaWycieczka górska