Menu
Tablet menu
A+ A A-

Najnowsze propozycje szwendania

Łupawa - najdziksza rzeka Pomorza 25-26.07.2015

Szwajcaria Kaszubska - Kraina Tysiąca Jezior 11-12.07.2015

Grabia - emocje i przygoda w kajaku 27-28.06.2015

Tatry: Kasprowy po słowacku i Czerwone Wierchy 20-21.06.2015

Dolomity - ferraty i trekking - 8-15.08.2015

Rowerowa Czerwcówka w Niemczech 4-7.06.2015 (4 dni!)

Węgierska Majówka - Kekes, Tokaj, Miszkolc 1-3.05.2015

Wulkan Teide 3718m na Teneryfie - naj... w Hiszpanii 18-25.05.2015

Loading...
więcej...

Kajakiem do Szwecji czyli spływ Piławą 23-24.08.2014

Zugspitze 2962m - naj... w Niemczech - 9-16.08.2014

Jagnięcy Szczyt i Mała Wysoka 6-7.09.2014

Rowerem na Hel i kajakiem do morza 30-31.08.2014

Val di Sole - narciarska Dolina Słońca 8-15.03.2014

VII Bieg Szwendaczków 1-2.02.2014

Szusowanie na Chopoku 15-16.02.2014

Narciarski weekend w Tatrach Słowackich 25-26.01.2014

Rospuda - spływ w Puszczy Augustowskiej 12-13.07.2014

Mazury - wokół Jeziora Śniardwy 19-20.07.2014

Rawka - spływ pełen przygód na Mazowszu 28-29.06.2014

Majówka w Czeskiej i Saksońskiej Szwajcarii 1-4.05.2014

Rowerem po sandomierskiej krainie rozmaitości 31.05-01.06.2014

Wokół Jeziora Nidzkiego i Jeziora Bełdany 7-8.09.2013

Triglav 2864m - najwyższy szczyt Słowenii 15-18.08.2013

Loading...

Najnowsze propozycje szwendania

Ostatnie fotorelacje

Prev Next